PLNĚNÍ Z POJISTEK

Pomůžeme, kdy vaše pojišťovna nechce platit | Vindicia

Komerční pojištění (havarijní, cestovní, odpovědnosti a další) nás má ochránit, když nastanou nesnáze. Obraťte se na Vindicia a získejte férové odškodnění.
Umíme vám pomoci v případě, že jste se vydali do zahraničí, zodpovědně jste uzavřeli cestovní pojištění, ale v případě úrazu se pojišťovna snaží o různé kličky, aby nemusela platit. Poradíme a zajistíme plnění, když někoho srazíte na sjezdovce, a přestože máte pojistku na odpovědnost, pojišťovna se cuká.
Máte havarijní pojištění, které kryje i srážku se zvířetem, ale pokud máte nabouráte jelena, pokouší se pojišťovna vymlouvat? I tady víme, jak na to. Získáme pro vás daleko více, než co byste vymohli sami.
Zajistíme vysoké plnění ze životního, úrazového, odpovědnostního, majetkového i cestovního pojištění.

Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:
Vindicia řešila případ řidiče, který se v noci srazil s divokým prasetem. Následky byly zásadní, zničené auto a především vážné zranění šoféra, který skončil na více než dva týdny v nemocnici. Teprve poté měl kapacitu situaci řešit. S překvapením zjistil, že mu pojišťovna odmítá platit škodu na zdraví, protože podmínky pojištění údajně obsahují bod, že srážka se zvěří musí být nahlášena do 24 hodin, a být potvrzena zápisem od policie i myslivců.
Takové dokumenty muž samozřejmě neměl, byl hospitalizovaný. „V době, kdy k nám jako klient přišel, s ním už pojišťovna vůbec nekomunikovala. Náš advokát nahlášení nehody u policie i zápis od myslivců získal dodatečně, nicméně pojišťovna se stále odvolávala na lhůtu 24 hodin. Po prostudování podmínek, které byly platné v době uzavření pojistky, jsme zjistili, že podobné časové omezení zcela chybí, pojišťovna je specifikovala až v nových podmínkách. Nakonec musela řidiči vyplatit 2,3 milionu korun,“ ilustruje Beck z Vindicia.

My ve společnosti Vindicia pro vás či vaše blízké dokážeme získat plnění z pojistky, kterou jste poctivě platili, ale pojišťovna se ke své povinnosti nemá.
 • Jsme úspěšní v 91 % případů!
 • Velkou kompenzaci jsme vymohli i v situacích, kdy pojišťovna nekomunikovala, popřípadě se spoléhala na to, že bude mít poškozený strach z mocného protivníka.
 • Naši experti totiž postupují podle Metodiky Nejvyššího soudu, která je pro poškozené výhodná, a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven.

  Kontaktujte nás i v případě, kdy:
 • nevíte, zda máte na plnění nárok
 • si nejste na 100% jisti, zda jste splnili podmínky plnění, respektive pojišťovna se na to vymlouvá
 • si vás přehazují, nekomunikují a mají váš případ za uzavřený.

  Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!


 • Ozvěte se nám

  Spolu zjistíme Vaše možnosti  Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk


  Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

  Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

  CENTRÁLA

  Ruská 80,
  430 01, Chomutov

  TELEFONICKÉ SPOJENÍ

  +420 605 047 391
  +420 605 921 823