FB Odškodnění – proč si finanční poradci nechávají utéci atraktivní příležitost? | Vindicia s.r.o.
Vypnout Preloader

Dnešní blogový příspěvek je trošku jiný než většina. Přináší zamyšlení Tomáše Becka, experta na odškodnění, který zkušenosti čerpal i ve Spojeném království, nad nevyužitým potenciálem spolupráce s finančními poradci. V jejich zájmu by totiž mělo být spojit se s odborníky na kompenzace a stovky tisíc, které experti jako odškodnění vymohou, pak klientům velmi dobře zhnodnotit.


Od chvíle, co jsem se vrátil z Velké Británie, mi to vrtá hlavou. Proč se vlastně místní finanční poradci vůbec nevěnují tématu odškodnění po pracovních úrazech a nehodách? V Německu jde o obrovské téma, ve kterém se točí mimořádné peníze. Ne, nemyslím si, že by měl finanční poradce či konzultant odškodnění vymáhat. Na to jsou jiní odborníci, třeba naše Vindicia. Ale pojďme si ukázat, kde vidím promarněnou příležitost.

Víte, jaké je dneska průměrné odškodnění? 1 milion korun za dopravní nehodu a více než 800 tisíc u pracovních úrazů.

To nejsou žádné symbolické peníze. Pokud by se poradci ozval klient, že chce poradit, jak rozmnožit takovou částku, rozhodně by byl srdečně přivítán.

Co tedy doporučujeme? Větší spolupráci mezi finančnímu poradci a námi, odborníky na odškodnění.

Proč to dává smysl?

Umíme pro naše klienty získat vysoké odškodnění. Naši experti samozřejmě používají metodiky, které jsou pro poškozené výhodné, opírají se o neprůstřelné posudky, znají triky pojišťoven. Při vymáhání odškodnění jsme úspěšní ve více než 90 % případů!

Pro finančního poradce se jedná o možnost rozšíření portfolia, o další životní situaci, ve které dokážou svým klientům poradit a být pro ně cenní. Samozřejmě tím získá i konkurenční výhodu proti kolegům, kteří tuto možnost stále podceňují. Nejde přitom jen o odškodnění za pracovní úrazy a úrazy po dopravních nehodách. Můžou svým klientům díky spojenectví s Vindicia získat peníze i z kompenzací trvalých následků. Jsou vaši klienti pojištění, ale pojišťovna se v případě problémů zdráhá plnit své povinnosti, nebo plní málo? Jsme silný partner proto tyto životní situace, protože peníze z pojistek na odpovědnost, cestovního, úrazového či životního pojištění umíme vymoci.

To je hodně silná a spolehlivá podaná ruka v bolestivé situaci, ve které se může váš klient ocitnout. A jakmile poškozeným my peníze vymůžeme, finanční poradce dokáže pomoci s jejich zhodnocením.

A řekněte – znáte někoho, kdo by neměl alespoň menší autonehodu, popřípadě si třeba v práci nezlomil ruku? Cílová skupina, pro které jsou tyto služby a rady potřebné, je tedy obrovská. Na silnicích i v práci se každým rokem bohužel zraní desítky tisíc osob. Lidé často ani netuší, na jak vysoké částky mají v takových případech nárok. A dobrý finanční poradce jim může efektivně poradit a k získání desítek či stovek tisíc korun je nasměrovat.

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se nám a domluvíme se, čím si lze vzájemně pomoci. Není třeba mít obavy. Rádi vše prodiskutujeme, zaškolíme - zakládáme si na transparentnosti a samozřejmostí je, že nemusíte řešit žádné náklady.


Další tipy pro odškodnění najdete na našem blogu :-)


Chcete bezplatnou radu? Kontaktujte nás!

Naši odborníci vám nezávazně poradí.

Vindicia

www.odskodnime.cz

Telefon: +420 605 921 823

Mail: info@odskodnime.cz


Sdílet článek s přáteli / kolegy: