FB Mýty, které komplikují cestu k odškodnění. Nevěřte jim! | Vindicia s.r.o.
Vypnout Preloader

V oblasti odškodnění panuje celá řada mýtů, které situaci poškozených znesnadňují. Lidé, kteří jim uvěří, totiž často snahu o získání kompenzace vzdají. Proč? Protože se bojí jednoho z následujících faktorů, ačkoliv reálně nemají proč.

Nechci se roky soudit! Život je na to moc krátký...

Tomu rozumíme, jenže v mnoha případech se jedná o zcela zbytečnou obavu. Celá řada případů totiž k soudu vůbec nedojde, podaří se je řešit dohodou. Mimosoudní vyrovnání koneckonců šetří čas a energii i protistraně. A jestliže případ opravdu doputuje před soudce, stále to neznamená, že nastanou intenzivní starosti. Mnoho případů a stání se dá vyřešit jen za přítomnosti našeho advokáta.


Za těch pár korun, které vysoudím, to nestojí...

K tomu podotýkáme jediné: průměrné odškodnění za pracovní úraz přesáhlo 800 tisíc korun a to za dopravní nehod dosáhlo milionu. A to zahrnuje i kompenzace za menší úrazy. Za takovou částku už má cenu zabojovat, ne? ;)

Blázníte? Proti velké firmě či instituci nemám se svými nároky šanci!

Není tomu tak. Naším mottem je, že právo je jen jedno a platí pro malé i velké. Uspějeme ve více než 90 % případů, a to i proti velkým pojišťovnám. Chce to přesvědčivé argumenty a dobré podklady. A to pro vás umí Vindicia udělat.

Jenže já nemám na právníky, abych se mohl pustit do boje.

Ano, právní služby či příprava kvalitních posudků podle moderní metodiky jsou poměrně nákladné záležitosti. Ale u nás na rozdíl od většiny konkurence nemusíte mít tyto dokumenty předem! Pokud vás zasmluvníme, vše připravíme na naše náklady, ty pak zahrneme do naší odměny, pokud s odškodněním uspějeme.

Ale vaše odměna bude vysoká a musím ji platit, ačkoliv nevím, jak to celé dopadne...?

To je naše velká výhoda - pokud pro vás případ nevyhrajeme, nic neplatíte! Odměnu si bereme jako určité procento z vymoženého odškodnění. Je tedy naší nejvyšší motivací uspět :-) nemůže se tedy stát, že byste do snahy o kompenzaci investovali, a nakonec byli v minusu. Je to transparentní a bezpečné, není třeba se bát!


Další tipy pro odškodnění najdete na našem blogu :-)


Chcete bezplatnou radu? Kontaktujte nás!

Naši odborníci vám nezávazně poradí.

Vindicia

www.odskodnime.cz

Telefon: +420 605 921 823

Mail: info@odskodnime.cz


Sdílet článek s přáteli / kolegy: